HATAY
HASSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 İLÇE EĞİTİM KURUMU MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sait BAYRAKTAR Başkanlığında, Şube Müdürleri ve eğitim kurumu yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.![2021-2022 İLÇE EĞİTİM KURUMU MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2021_08/27175418_6.jpg)
İlçemiz Eğitim Kurumları Müdürler toplantısında 2021-2022 eğitim-öğretim yılında eğitim-öğretim faaliyetleri ve Pandemi sürecinde yüz yüze eğitimin sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için gerekli olan hususlar ayrıntılı bir şekilde ele alındı.