Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Başkanlığında Eğitim Kurumu Müdürleriyle Durum Değerlendirme Toplantısı yapıldı.
![Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Başkanlığında Eğitim Kurumu Müdürleriyle Durum Değerlendirme Toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/06103748_WhatsApp_Image_2022-10-06_at_10.36.21.jpg)
2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı dolayısıyla Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Başkanlığında, eğitim kurumu müdürlerinin katılımıyla geniş kapsamlı tanışma ve durum değerlendirme toplantısı düzenlendi. Hassa Öğretmenevinde gerçekleşen toplantıya; Kaymakamımız Sayın Osman ACAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait BAYRAKTAR, Şube Müdürleri ve İlçemizdeki tüm eğitim kurumu müdürleri katıldı. Toplantıda 2022 - 2023 Eğitim Öğretim yılında gerçekleştirilmesi beklenen hedefler üzerinde fikir telakkisi yapıldı. Eğitim ve öğretim kalitemizin artırılmasına yönelik projelere ağırlık verileceğini belirten İlçemiz Kaymakamı Sayın Osman ACAR toplantıya katılanlara teşekkür etti.