HATAY
HASSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdür V. Cafer YILDIZın Yuvalı İlkokulu ve Yuvalı Ortaokulu Ziyareti
![İlçe Milli Eğitim Müdür V. Cafer YILDIZın Yuvalı İlkokulu ve Yuvalı Ortaokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_01/11111826_yuvalY_3.jpg)
Hassa İlçe Milli Eğitim Müdür V. Cafer YILDIZ ilçeye bağlı Yuvalı İlkokulu ve Yuvalı Ortaokulu´nu ziyaret etti.
Müdürümüz okullarımızın yöneticilerinden okulların mevcut durumlarıyla ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler alarak, incelemelerde bulundu. Sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerin genel durumlarıyla ilgili öğretmenlerinden bilgilerde edindi.