HATAY
HASSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bedirhan UMAÇ ´ ın Dedemli İlkokulu Ziyareti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bedirhan UMAÇ ´ ın Dedemli İlkokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_14094150_dscn2845.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bedirhan UMAÇ ve beraberinde Şube Müdürlerimiz Önder SARI, Cuma BAĞCI ve Sait BAYRAKTAR ile birlikte Dedemli İlkokulu´nu ziyaret ederek okul aile temsilcileri, öğretmenleri ve öğrencileri ile sohbet etti. Okulun sorunları ve yapılması gerekenler hakkında karşılıklı istişarede bulundular.