HATAY
HASSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bedirhan UMAÇ´ın Ardıçlı İlkokulu´nu Ziyareti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bedirhan UMAÇ´ın Ardıçlı İlkokulu´nu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_27103935_4.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bedirhan UMAÇ Hassa Ardıçlı İlkokulu´nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Müdürümüz ziyaretinde okulun fiziki ve eğitim-öğretim durumları hakkında okul müdüründen bilgi alarak tespit edilen eksikliklerin bir an önce giderilmesi için çalışacaklarını belirtti.