HATAY
HASSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sait BAYRAKTAR "Eğitim - Öğretimde Yeni Yöntem ve Teknikler-Yaratıcı Yazarlık" Konferansına Katıldı.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sait BAYRAKTAR "Eğitim - Öğretimde Yeni Yöntem ve Teknikler-Yaratıcı Yazarlık" Konferansına Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/14103324_20190207_153819.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sait BAYRAKTAR ilçemiz okullarından Hassa Çardak Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencilerine yönelik Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sayın Funda BUGAN tarafından verilen “Eğitim - Öğretimde Yeni Yöntem ve Teknikler-Yaratıcı Yazarlık” konulu konferansa katıldı.