HATAY
HASSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sait BAYRAKTAR ' ın Ardıçlı İlkokulu ve Ardıçlı İMKB Ortaokulu Ziyareti...
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sait BAYRAKTAR ' ın Ardıçlı İlkokulu ve Ardıçlı İMKB Ortaokulu Ziyareti...](/meb_iys_dosyalar/2019_10/22101718_ardYclY_ilkokulu.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sait BAYRAKTAR ve Şube Müdürlerimiz 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı okul ziyaretleri kapsamında Ardıçlı İlkokulu ve Ardıçlı İMKB Ortaokulu'na ziyarette bulundu. İdareciler, öğretmenler ve öğrencilerle sohbet ederek okul hakkında bilgi aldı.