HATAY
HASSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Hassa Ortaokulu'nun Deniz Kirliliğini Engelleme ve Nesli Tükenmekte Olan Deniz Canlıları Hakkında Farkındalık Kazandırma Projesi
![İlçemiz Hassa Ortaokulu'nun Deniz Kirliliğini Engelleme ve Nesli Tükenmekte Olan Deniz Canlıları Hakkında Farkındalık Kazandırma Projesi](/meb_iys_dosyalar/2024_03/20131636_whatsappimage20240320at12.55.05.jpg)
İlçemiz, Hassa Ortaokulunda Bilişim teknolojileri öğretmeni Merve Göçmen'in öğrencileriyle birlikte yürüttüğü "Mavi ile Yarına Varım" eTwinning projemiz Türkiye'den 7(Adana,Mersin, Balıkesir , Iğdır, Muğla,Bodrum,Hatay)Yurt dışından 3 ortak ile (Arnavutluk,Romanya,Ürdün) toplam 10 ortaktan oluşmaktadır. Proje amacımız deniz kirliliğini engelleme ve nesli tükenmekte olan deniz canlıları hakkında farkındalık kazandırmaktır.