HATAY
HASSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Öğrencilerinden Büyük Başarı...
![İlçemiz Öğrencilerinden Büyük Başarı...](/meb_iys_dosyalar/2017_04/10100326_IMG_0586.jpg)
İlçemiz Aktepe Ortaokulu öğrencilerinden Ali TATAR Türkiye Wushu Federasyonu Budokaido Kyokushin Şampiyonası minikler kategorisi 30 Kg´da Türkiye birincisi, yine
İlçemiz Aktepe İlkokulu öğrencilerinden Faruk TATAR Türkiye Wushu Federasyonu Budokaido Kyokushin Şampiyonası minikler kategorisi 25 Kg´da Türkiye birincisi olmuşlardır.
Bizde Hassa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.