HATAY
HASSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İspanya´da Gerçekleşen Uluslararası Etkinlikten Dönen Akbez MTAL Öğretmenlerinin İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyareti
![İspanya´da Gerçekleşen Uluslararası Etkinlikten Dönen Akbez MTAL Öğretmenlerinin İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_06135414_dscn2646.jpg)
İspanya Malaga ´ da gerçekleşen "Yerel Otoritelerin Meslek Liselerindeki Başarıyı Arttırması Üzerindeki Katkısı" konulu uluslararası etkinlikten dönen Akbez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Heyeti İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bedirhan Umaç´la görüştü. İspanya,İtalya,Güney Kıbrıs,Yunanistan,türkiye ve Belçika´nın katıldığı seminer hakkında müdürümüzü bilgilendirdi.