HATAY
HASSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sayın Osman ACAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sait BAYRAKTAR ile birlikte İlçemiz Dervişpaşa Ortaokulunu ziyaret etti...
![Kaymakamımız Sayın Osman ACAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sait BAYRAKTAR ile birlikte İlçemiz Dervişpaşa Ortaokulunu ziyaret etti...](/meb_iys_dosyalar/2022_09/20143857_WhatsApp_Image_2022-09-20_at_14.09.10.jpg)
Okulda incelemelerde bulunan Kaymakamımız Sayın Osman ACAR okulun mevcut durumu ile ilgili okul yöneticileri ve öğretmenleriyle istişarelerde bulunuldu. Öğrencilerle sohbet eden Kaymakamımız Osman ACAR öğrencilere derslerinde başarılar diledi.