HATAY
HASSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zoom Üzerinden Gerçekleştirdiğimiz Toplantılarımız Devam Ediyor...
![Zoom Üzerinden Gerçekleştirdiğimiz Toplantılarımız Devam Ediyor...](/meb_iys_dosyalar/2020_12/16124442_4.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sait BAYRAKTAR koordinesinde bugün ilçemizde görev yapan öğretmenlerimiz ile zoom üzerinden toplantı gerçekleştirildi.
3 gün süren toplantılarda öğretmenlerimizle bilgi alışverişlerinde bulunulup varsa okulun ve öğretmenlerimizin sorunlarını çözmeye yönelik atılacak adımlar konuşuldu.